رول کن

در حال نمایش 6 نتیجه

همان طور که می دانید ورق های سرسخت فلزی که به صورت رول پیچ در می آیند، در صنایع گوناگون کاربرد زیادی دارند. به دلیل سرسخت بودن ورقه های فلزی، باید از دستگاه هایی استفاده شود که بتواند این کار را با نهایت دقت و ظرافت انجام دهد، این دستگاه تحت عنوان رول کن شهرت دارد. ماشین مذکور دارای قطعات مختلفی از جمله: موتور، چندین غلطک، استندهای گوناگون و غیره می باشد. دستگاه رول کن به گونه ای طراحی و تولید شده است که افراد می توانند به راحتی آن را جا به جا نمایند.

انواع کاربردهای دستگاه رول کن

دستگاه نام برده شده به دلیل ویژگی های زیادی که دارد در صنایع فلزی بسیار محبوب و مشهور می باشد. این ویژگی ها عبارتند از:

 • با کیفیت بودن
 • تولیدات سریع و بدون فوت وقت
 • دارا بودن هزینه ای اندک

دستگاه های رول کن کاربردهای بسیار مناسبی نیز دارند که این موارد عبارتند از:

تولید ورق مورد استفاده در فرآیند ساخت انواع درب های فلزی، پنجره و به ویژه درب های مخصوص به مغازه و پارکینگ که دارای ورق کرکره ای می باشند.

 • تولید بدنه های مخصوص انواع حصار بندی و فنس ها
 • تولید کیس کامپیوتر و اجزای داخلی آن
 • تولید اجزای مختلف مبلمان و نیمکت های فلزی

تمامی موارد مذکور تنها بخشی از کاربردهای وسیع دستگاه نام برده شده در صنایع فلزی می باشد.

خرید دستگاه رول کن

به طور کلی، خرید انواع دستگاه های صنعتی نیاز به تحقیق فراوانی دارد تا بتوان از کالای خریداری شده نسبت به تمامی جوانب، اطمینان حاصل کرد. برای خرید دستگاه های مذکور نیز ابتدا باید با یک مشاور خبره در این زمینه مشاوره کرده و با بیان نوع کالای تولیدی، تعداد و غیره، ماشین مناسب مورد استفاده در صنعت خود را خریداری نمایید. برای این کار شما می توانید به سه طریق اقدام نمایید:

 • مراجعه حضوری به بازار

به بازار مربوطه مراجعه نمایید و با اطلاعات قبلی به دست آمده، رول کن مد نظر خود را خریداری نمایید.

 • مراجعه حضوری به نمایندگی ها

شما می توانید با مراجعه حضوری به نمایندگی های مربوطه، دستگاه مد نظر خود را خریداری کرده و همچنین از وجود گارانتی و یا ضمانت نامه برای جنس خریداری شده نیز اطمینان حاصل نمایید.

تمامی نمایندگی ها به مشتریان خود این نوید را می دهند که در صورت خرابی قطعه در مدت معین، می توانند به جای هزینه اضافی برای خرید یک دستگاه رول کن جدید، قطعه مورد نظر را تعویض نمایند. این ویژگی به طور قطع برای مصرف کنندگان و مشتریان بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

 • مراجعه غیر حضوری

مشتریان می توانند با مراجعه غیر حضوری و تنها با ورود به سایت مربوطه، از خرید امن خود لذت برده و بدون واسطه خرید با قیمت های مقرون به صرفه را تجربه نمایند. همچنین چون از کارخانه خریداری می کنند می توانند از وجود گارانتی و یا ضمانت نامه نیز اطمینان داشته باشند. در این راستا سایت تکنو ماشین به صورت غیر حضوری و از طریق فروش در سایت اقدام می کند.

قیمت دستگاه های رول کن

برای خرید این دستگاه نیز مانند سایر کالاهای دیگر، رنج قیمت در نظر گرفته می شود و این بازه قیمت کاملاً وابسته به عوامل زیر می باشد:

 • جنس و تعداد غلطک های به کار رفته در تولید دستگاه
 • جنس و تعداد استندهای موجود در دستگاه

جنس و کیفیت تمامی قطعات به کار رفته در تولید این ماشین بر روی قیمت آن تاثیر مستقیم دارد. متاسفانه به دلیل وارد نمودن برخی از قطعات این دستگاه از خارج از کشور و همچنین وجود نوسانات در بازار ارز، نمی توان قیمت دقیقی برای آن بیان کرد. برای اطلاع از قیمت دستگاه رول کن می توانید با کارشناسان تکنو ماشین در تماس باشید.

دستگاه رول کن دسته دوم بخریم؟

بسیاری از افرادی که تازه وارد صنعت فلز شده اند ممکن است از همان ابتدا نخواهند که هزینه گزافی را بابت خرید دستگاه های نو پرداخت کنند و به سراغ ماشین آلات دسته دوم بروند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید، لازم است قبل از هرگونه اقدامی، ابتدا نکات زیر را مطالعه نمایید.
قبل از هر چیز باید بدانید که خرید ماشین آلات صنعتی دسته دوم، مخصوصا دستگاه رول کن، بسیار متفاوت از خرید وسایل خانگی دسته دو می باشد؛ زیرا ماشین آلات صنعتی دارای برگه تعمیرات می باشند و مشخص است که چند بار ماشین مذکور مورد تعمیر قرار گرفته است.

لازم است قبل از خرید ابتدا شخصاً تمام موارد را بررسی کرده و از صحت و سلامت آن اطمینان حاصل نمایید. تحقیق و تفحص درباره مدل های مشابه ماشین رول کن می تواند به خرید امن شما کمک به سزایی کند. به طور کلی، خرید دستگاه های دسته دوم اقدام بدی نبوده و می تواند تا مقادیر زیادی هم هزینه های شما را کاهش دهد؛ اما حتماً باید قبل از خرید موارد بالا را بررسی نمایید و تنها به دلیل قیمت پایین دستگاه رول کن، کیفیت آن را نادیده نگیرید؛ زیرا در مدت زمان کم این شما هستید که متضرر خواهید شد.

سخن آخر

دستگاه رول کن فلز امروزه در صنایع فلزی کاربردهای زیادی داشته و جزء ملزومات این صنعت به شمار می رود؛ اما در خرید آن باید نکاتی را مورد توجه قرار دهید. روش های مختلفی برای تهیه این ماشین آلات وجود دارد که هر یک را انتخاب نمایید فرق چندانی ندارد؛ اما باید حتماً دریافت گارانتی و یا ضمانت نامه را مد نظر داشته باشید. همچنین خرید دستگاه رول کن دسته دوم هم نمی تواند آن چنان بد باشد، بلکه در مواردی به نفع خریدار هم خواهد بود. اما به شرط آن که در خرید آن دقت فراوانی انجام شود و بررسی های لازم صورت گیرد.